6 препаратів, які поліпшують людське життя

7274YK_uaUk

Нещодавно російські спеціалісти у галузі мем-індустрії спільно з фахівцями Центру досліджень записів людей в соціальних мережах опублікували рейтинг з шести препаратів, які, як стверджують вчені, здатні значно поліпшити людське життя, зокрема захистити від поганого настрою, допомогти побороти самотність та знайти універсальну мотивацію.

Перший препарат вчені радять вживати під час гострої однокласникозалежності та вконтактоманії. «Всетинесидин» викликає блювоту під час звукових оповіщень про нові повідомлення, що змушує людей побільше бувати на свіжому повітрі. Однієї пігулки вистачає на дві доби. Препарат утихомирює навіть залежних від Інтернету мам.

Всетинесидин

Таблетки під назвою «Носкинаходин» дозволяють чоловікам берегти час та нерви. Вживайте його щоранку, коли збираєтеся на роботу. Для гіперефективності препарат можна підсипати дружині або тещі.

Носкинаходин

Перед серйозною розмовою з шефом не забудьте прийняти дві капсули «Антитупину». Вживання препарату в профілактичних цілях дозволяє уберегти себе від передчасної втрати роботи.

Антитупин

«Обнимин» для тих, хто потребує обнімашок.

Обнимин

Якщо ви шукаєте мотивацію, допоможе «Подзадопендалин».

Подзадопендалин

Кожен день схожий на попередній? Все втратило сенс та здається нудним і нецікавим? Лікарський сироп «Стопхандрин» в допомогу! До слова, препарат прекрасно діє в поєднанні з «Подзадопендалином».

Стопхандрин
© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply