109-річний австралієць в’яже светри для пінгвінів

Светри для пінгвінів 3

Вік — не перепона для добрих справ! Так вважає 109—річний австралієць Альфред Дейт. Ось уже рік чоловік в’яже светри для пінгвінів. І це не жарт, як може здаватися на перший погляд, а серйозна справа.

За словами самого Дейта, у 2014 році, коли він потрапив до будинку людей похилого віку, то одразу поцікавився у медсестер, чи може його вміння в’язати бути у нагоді. Тоді Альфред дізнався про Фонд допомоги пінгвінам на острові Філліп.

Светри для пінгвінів

Активісти цієї організації наголошують, що светри – це не примха, а необхідність. Коли нафта потрапляє на оперення пінгвінів, то склеює пір’їни, вода проникає крізь бруд, і птахи мерзнуть, не маючи змоги нормально полювати і харчуватися. Працівники фонду відловлюють постраждалих від наслідків розливу нафти птахів і одягають на них светри, аби ті не наковталися токсинів, чистячи своє пір’я.

Светри для пінгвінів

На подив представників фонду, завзятість Альфреда Дейта підтримали чимало небайдужих людей зі всього світу. В результаті вдалося врятувати 96% малих пінгвінчиків, колонія яких налічує більш як 30 тисяч осіб. Альфі продовжує своє цікаве і корисне заняття — він і досі в’яже светри.

Добрі справи робити зовсім неважко, головне прагнути цього всім серцем.

© Богдан Гончаренко, «Україна демократична»

Leave a Reply