1. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сторінках Інтернет-видання «Ukrainian Democratic New Media», належать сайту «UDNM.org» та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті.

2. Дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сторінках Інтернет-видання «UDNM.org», за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, наявне активне гіперпосилання на сторінки Інтернет-видання «UDNM.org» не нижче другого абзацу, які визначають «UDNM.org» як джерело інформації. Для друкованих видань обов’язковим є зазначення адреси сайту.

3. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

4. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, «UDNM.org» залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.